بهین طرح سپاهان

مهندسین مشاور بهین طرح سپاهان

مهندسین مشاور بهین طرح سپاهان با همکاری چند تن از مهندسین عمران در سال ۱۳۹۱ در اداره کل ثبت اسناد و املاک استان اصفهان به ثبت رسید و فعالیت خود را در زمینه طراحی و نظارت انواع سازه های صنعتی و ساختمانی آغاز نمود. پس از مدت کوتاهی با جذب پروژه های متعدد و با کسب رضایت کارفرمایان به این نتیجه رسید که پیشبرد اهداف در این عرصه در گروارائه خدمات برتر می باشد. این دستاورد انگیزه ارائه بهتر، مستند و سریع خدمات مهندسی را به همراه داشت به طوری که هم اکنون نهایت تلاش مجموعه ارتقاء سطح کیفیت خدمات با بهره گیری از دیدگاه های نوینِ طراحی و ساخت و کاهش زمان اتمام پروژه به واسطه انواع نرم افزارهای مهندسی روز دنیا می باشد. در حال حاضر مهندسین مشاور بهین طرح سپاهان با بهره گیری از کادر متخصص در حوزه های مختلف از جمله صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، فولاد، آبرسانی و تصفیه خانه و همچنین پروژه های ساختمانی و تجاری فعالیت می کند و پروژه های بسیاری را در هر یک از این زمینه های به نتیجه رسانده است و امید آن دارد بتواند با ادامه همین مسیر خدمات قابل توجه ای را به کشور عزیزمان تقدیم نماید. در نهایت برای این مجموعه باعث افتخار است که آمادگی خود را برای آغاز همکاری با کارفرمایان، شرکت های مشاوره، پیمانکاران و اشخاص حقیقی، به منظور طراحی و نظارت انواع پروژه های عمرانی اعلام داشته و باور دارد که با نهایت تلاش و به کارگیری کلیه ظرفیت های موجود پاسخی شایسته به انتخاب ایشان داشته باشد.

چشم انداز

چشم انداز میان مدت مهندسین مشاور بهین طرح سپاهان عبارتست از:

 1. معرفی قابلیت های خود و افزایش فروش خدمات در سطح ملی
 2. راه اندازی بخش تحقیق و توسعه مجهز به نرم افزارهای قوی محاسباتی
 3. فروش خدمات مهندسی به سایر کشورها
 4. راه اندازی بخش آزمایشگاهی مجهز جهت همکاری با مراکز علمی
مجموعه مهندسین مشاور بهین طرح سپاهان باور دارد به یاری خداوند متعال و تکیه بر توانمندی های خود در کنار راهبرد افزایش کیفیت خدمات و کاهش زمان ارائه آن به اهداف بالا خواهد رسید.

خدمات

خدمات مشاوره مهندسی

مهندسین مشاور بهین طرح سپاهان با همکاری جمعی از مهندسین با سابقه در زمینه های سازه، ژئوتکنیک و هیدرولیک آماده عقد قرارداد و همکاری در زمینه طراحی و مشاوره پروژه های عمرانی مختلف می باشد. از جمله فعالیت های انجام شده در این زمینه می توان به موارد زیر اشاره نمود.

 • ارائه مشاوره جهت طراحی خطوط تولید کارخانجات صنعتی
 • طراحی سوله های صنعتی مجهز به جرثقیل در تناژ مختلف
 • طراحی فونداسیون پمپ با فرکانس و تناژ مختلف
 • طراحی برج های صنعتی
 • طراحی فنداسیون تجهیزات
 • طراحی نوار نقاله های صنعتی
 • طراحی سازه اتاق برق صنعتی
 • طراحی مخازن هوایی، مدفون و نیمه مدفون
 • طراحی انواع حوضچه های پمپاژ خطوط انتقال آب
 • ارائه طرح تقویت سازه های فلزی و بتنی
 • مشاوره و طراحی ساختمان های مسکونی، تجاری، اداری و ویلایی
 • ...

نظارت بر ساخت

پس از طراحی، تهیه مدارک فنی و جزییات اجرایی ساخت و نصب یک سازه که خود تخصص فنی بالایی را می طلبد، آنچه که کیفیت اجرای یک سازه را تضمین می کند، داشتن نظارتی مستمر و همه جانبه بر روند اجرای آن می باشد. مهندسین مشاور بهین طرح سپاهان آمادگی خود را جهت همکاری با کارفرمایان و مشاوران به منظور نظارت بر کلیه مراحل ساخت سازه اعلام می دارد و باور دارد با ارائه خدماتی با کیفیت پاسخگوی نیازهای مشتریان در این زمینه خواهد بود.

خدمات آموزشی

از دیگر فعالیت های این مجموعه برگزاری دوره های آموزشی مرتبط با مهندسی عمران می باشد. تشریح ضوابط آیین نامه ها و مقررات ملی ساختمانی، بررسی تغییرات آیین نامه های مربوطه، آموزش تخصصی نرم افزارهای طراحی مهندسی عمران از مواردی است که توانایی این شرکت در آن پیشتر به اثبات رسیده است.

همکاری پژوهشی

کاستی ها و ابهامات بسیاری در زمینه طراحی و اجرای سازه های مختلف وجود دارد که تنها با اهتمام و تلاش مهندسین درگیر برطرف شدنی می باشد. مهندسین مشاور بهین طرح سپاهان با داشتن مجموعه ای جوان و با انگیزه و با سابقه خوب مطالعاتی، توانایی و اشتیاق خود را جهت همکاری با سایر مجموعه های پژوهشی و مطالعاتی اعلام می دارد و باور دارد با تکیه بر توانمندی هایی که در اعضاء و سایر همکاران خود در این بخش می بیند می تواند گام های ارزشمندی در این زمینه بردارد.

© طراحی و پیاده سازی توسط w3develop.com
با عرض پوزش، بار گذاری صفحه با مشکل مواجه شده است.
لطفا مجدداً تلاش نمایید.